TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa,Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


MARKALARIN TEKNİK SERVİSİ

Tv tamir ev sinama Sistemleri hizmetleri Bütçenize uygun TV onarımı Awas, tüm marka ve modeller için onarım hizmetlerinin yanı sıra düz ekran TV onarımı da sunmaktadır. Birçok TV, birkaç yıl veya hatta onlarca yıl kullanımdan sonra problemler yaşar. Genel olarak güvenilir olmakla birlikte, TV'lerin çalışma durumunu uzun süre korumak için zaman zaman TV onarımı gerekir. Yeni bir televizyon almak için dışarı çıkmadan önce bizi arayın!

Daha Fazlası

EV-OFİS ÇÖZÜMLERİ

Awas TV Servisi, 30 yılı aşkın yerel deneyime sahip SAKARYADA'da en iyi servis TV onarım uzmanıdır. Tüm işler, tüm marka ve modellerde düz ekran TV tamirinde en son teknolojiye ayak uyduran sahibi tarafından yapılır. TV Onarımı'nda, bir televizyonun pahalı bir yatırım olabileceğini biliyoruz. TV'niz bozulursa, başka bir pahalı tv satın alma ile karşı karşıya olabilirsiniz. Neler olduğunu görmek için mağazaya gitmek yerine, Awas TV Tamiri'ni arayın. Projeksiyon ve DLP televizyonları da tamir ediyoruz.

Daha Fazlası

UYGUN FİYATLAR

Hızlı Geri Dönüş ve Uygun Fiyatlar LED TV'inizin veya LCD TV'nizin ekran bütünlüğü ile ilgili sorunlarınız mı var? Bir kaza oldu ve artık çerçeveye tam olarak bağlı değil ve ekranın etrafında bir ışık görüyor musunuz? Bütçeniz darmı Awas TV Tamiri'ni arayın ve LED TV onarımınızı veya LCD TV onarımınıza çözüm olalım!

Daha Fazlası

GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ

Awas TV servisi, televizyonunuzun sizin ve aileniz için veya işinizin resepsiyon alanında ne kadar önemli olduğunu bilir. Hızlı geri dönüş ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlandırma ile ev içi servis ve ticari TV onarım hizmeti sunuyoruz. Her Türlü Televizyonu Onarıyoruz Televizyon sistemlerinin HER markasını onarabiliriz. Size kolaylık ve kolaylık sağlamak için evde hizmet sunuyoruz. Düz ekran TV , Projeksiyon DLP , HDTV , LED , LCD , Plazma ve Daha Fazlası dahil olmak üzere, tüm marka ve modellerin TV onarımı için bugün Awas TV Onarımı'nı arayın ! Biz onarım uzmanlarıyız:

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Awas Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (awas@sakaryanotebookhastanesi.com) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Awas Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası